Huncalife Hakkında

Huncalife Kariyer Planı

Huncalife Kazanç Planı

HUNCALIFE KARİYER BASAMAKLARI VE ÜRÜN PAZARLAMA PLANI (Kazanç Planı)

1 PUAN = 1 TL İşlem Hacmi

Standart Prim:  % 24 Seviyesine ulaşmamış liderlerinizden alacağınız ara kazançlardır.
Liderlik Primi (LP) :  % 24 Seviyesine ulaşmış liderlerinizden alacağınız kazançlardır.
Liderlik primini hak edebilmek için gereken kişisel satış ve katalog alım adetleri tabloda belirtilmiştir.

Seviye Ödülleri: Lider ilgili seviyeye ilk kez ulaştığında seviye ödülünün tamamını hak eder. (Üç Yıldız ve Yakut Direktör seviyeleri bu kuralın dışındadır.)

Araç Programı: Kıdemli Altın ve üzeri seviyeler araç programına dahil olur. Araç kullanım hakkı için birbirini takip eden 2 ay üstüste seviyenin korunması gereklidir.
Araç hak edişi için Kıdemli Altın Liderimiz araç kira bedelinin yarısını ödeyecektir.
Kıdemli Altın olup yandan toplamda 24.000 TL’yi tamamlayan Liderimizin Araç Kiralama Bedelinin tamamı HuncaLife tarafından karşılanacaktı

 • Tabloda belirtilen kazançlara Katalog kazancı ve teşvik hediyeleri dahil değildir.
 • Huncalife gerek gördüğünde kariyer ve kazanç planında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Türkiye’nin en çok kazandıran firması olarak, kazanç planımızı, temsilcilerimizi hayallerine ve hedeflerine ulaştırmak için hazırladık.
Huncalife’ta sevdiğiniz ürünleri satın alırken katalog indirimlerine ek olarak %40 tasarruf elde edersiniz. Bu ürünleri etrafınızdaki kişilere, kataloglarımız ile sattığınızda tasarrufunuzu kazanca dönüştürebilirsiniz. Ayrıca seviyenize göre bu satışınız üzerinden %5’ten - %24’e kadar Standart Prim kazanırsınız.
Çevrenizde sizin gibi satış yaparak kazanç elde etmek isteyen kişileri ekibinize kaydederek ‘Liderlik Basamakları’nı tırmanabilir, % 22,25’e varan Liderlik Primleri’nden yararlanabilirsiniz.
Örneğin, Huncalife kataloğunu 20 kişiye gösterdiniz ve bu kişilerin her birinden 40 TL’lik sipariş aldınız. Toplam sipariş tutarınız 800 TL olur.

800 TL değerindeki ürünleri Huncalife’tan %40 katalog karı ile 572 TL’ye alırsınız. Nakit kazancınız 228 TL'ye kadar çıkabilir.

Huncalife’ta aldığınız her ürünün 1 TL si 1 TL puan olarak karşılığı vardır. Yaptığınız alışverişin TL Puan karşılığı sizin o ayki seviyenizi ve yaptığınız satış üzerinden alacağınız ‘Standart Prim’ oranını belirler. Örneğin

Bir ay içerisinde 500 TL değerinde alışveriş yaptığınızda o ayı %5 seviyesi ile bitirmiş olursunuz ve yaptığınız alışveriş tutarının %5’ini Standart prim olarak alırsınız.

Ekip kurmaya başladığınızda bir ay içerisinde yapacağınız satış tutarı ve toplayacağınız TL puanı da artar. Ekibiniz ile birlikte bir ay sonunda 6000 TL değerinde alışveriş yaptığınızda o ayı % 16 seviyesi ile bitirmiş olursunuz. Yaptığınız alışveriş tutarının %16’sı Standart prim olarak size ve ekibinize paylaştırılır

Huncalife’ın kazanç fırsatları hakkında daha detaylı bilgi almak için Eğitim programımızı takip edebilir, sponsorunuz ile iletişime geçebilir ya da 0850 333 20 30 / 0850 333 80 90 numaralı Müşteri Hizmetleri Departmanımızı arayarak en yakın ‘Kazanç Fırsatları’ toplantımızın zamanını öğrenebilirsiniz.

KAZANÇ PLANI

İşlem Hacmi Puan Oranı:
1 TL = 1 Puan demektir

Seviye Ödülleri

 

 • Lider Safir seviyesine kadar ilgili seviyeye ilk kez ulaştığında seviye ödülünün tamamını hak eder
 • Safir seviyesi itibari ile Lider seviye ödülü hakedişinde ilk etapta seviyesine en yakın iki seviyenin seviye ödülünü almaya hak ka¬zanacaktır. İki seviyenin üzerinde hak ettiği seviye ödüllerini ise seviyesini tekrarladığında alacaktır.
 • Hak kazandığınız seviye ödüllerinin tamamını almak için art arda iki kez seviye tekrarı zorunlu değildir. Yıl içerisinde seviyeye tekrar gelinmesi yeterlidir.

 

Altın Lider Seviye Ödülü: 500 TL
Kıdemli Altın Lider Seviye Ödülü: 2.500 TL
Safir Lider Seviye Ödülü: 4.250 TL
Zümrüt Lider Seviye Ödülü: 8.000 TL
Yakut Lider Seviye Ödülü: 11.500 TL
Elmas Lider Seviye Ödülü: 15.000 TL
Yıldız Lider Seviye Ödülü: 22.500 TL
2 Yıldız Lider Seviye Ödülü: 30.000 TL
3 Yıldız Lider Seviye Ödülü: 50.000 TL
Yakut Direktör Seviye Ödülü: 100.000 TL

İlk Defa Seviye Sahibi Olanlar İçin Ödüller

%24 altındaki seviyelere ilk defa ulaşan temsilcilerimize:

-%12 için Seviye Rozeti
-%16 için 5 Katalog ve Seviye Rozeti
-%20 için 10 Katalog ve Seviye Rozeti hediye edilecektir
-%24 Altın seviyesi için Seviye Rozeti ve Plaket hediye edilecektir

Altın Seviye Derinlik Primi

Altın Lider seviyesinde bulunmanız halinde ekibinizde size bağlı bulunan Altın Lider kolunun %24 dışı puanı (Kişisel grup puanı) üzerinden Birinci derinliğinizde %5, ikinci derinliğinizde bulunan Altın Liderlerinizin % 24 dışı puanlarından (Kişisel grup puanı) da %2 prim elde edersiniz.

Buna ilave olarak, Altın seviyesindeki bir lider, kendisine direkt bağlı Lider Adayı %19 ve Lider adayı %16 kollarından 3 derinliğe kadar prim elde edilebilir. Bunun için bir altın liderin mutlaka kendisine direkt bağlı %16 ve/veya %20 Lider adayından oluşan kolları bulunmalıdır.
1. Nesilden %3
2. Nesilden %2
3. Nesilden %1

Bir Altın liderin bu kollardan prim hakedişi elde edebilmesi için Üçüncü derinliğe kadar, bir üst neslindeki Lider Adayına bağlı bir alt neslinde de Lider Adayı yetiştirmesi gerekir.
Örnek 1 ; Bir Altın lidere Altın kolları dışında direkt bağlı bir %20 seviyesinde bir Lider Adayı var ise, bu Lider Adayına bağlı en az %16 Lider Adayı olması gerekmektedir.
Örnek 2 ; Bir Altın lidere Altın kolları dışında direkt bağlı %16 seviyesinde bir Lider Adayı var ise, bu Lider Adayına bağlı en az %16 Lider Adayı olması gerekmektedir.

Derinlik Liderlik Primi %12

 

 • Kişisel Grup Puanından en fazla %12 Derinlik Liderlik Primi dağıtılacaktır.
 • Kişisel Grup Puanı'ndan dağıtılacak olan %12'lik Derinlik Liderlik Primine, o derinliğe en yakın olan liderden başlanacaktır
 • Sadece Yakut Direktör için Derinlik Primi Seviyesi %13'tür

 

Derinlik Liderlik Primi Seviye Farkı

 

 • Bir Liderin kendisine bağlı başka bir lider ile arasında 1'den fazla seviye farkı var ise, Lider sadece kendisine bağlı liderden Derinlik Liderlik Primi alabilir. Kendisine bağlı liderin alt gruplarından Derinlik Liderlik Primi alamaz.
 • Derinlik Liderlik Primi Hak Edişi için Katalog Alımı
 • Derinlik Liderlik Primi hak etmek için alınması gereken katolog adetleri aşağıdadır:

 

%16 İnci: 5 Katalog
%20 Bronz: 10 Katalog
%24 Gümüş: 25 Katalog
Altın Lider: 50 Katalog
Kıdemli Altın Lider: 80 Katalog
Safir Lider: 100 Katalog
Zümrüt Lider: 150 Katalog
Yakut Lider: 150 Katalog
Elmas Lider: 150 Katalog
Yıldız Lider: 250 Katalog
Çift Yıldız Lider: 250 Katalog
Üç Yıldız Lider: 400 Katalog
Yakut Direktör: 400 Katalog

**HuncaLife, gerek gördüğünde kariyer ve kazanç planında değişiklik yapma hakkına sahiptir
**Daha detaylı bilgi için lütfen Şirket İlkeleri Kitapçığı’nı inceleyiniz

 

LİDER ARAÇ PROGRAMI

Lider Araç Programı  
1 Ağustos 2018 tarihi itibariyle Kıdemli Altın Lider seviyesinden itibaren bir otomobil yardımı ödülümüz bulunmaktadır. Bu programdan yararlanabilmek için, aşağıdaki seviyeleri 2 (iki) ay üst üste yakalamanız gerekmektedir. Sadece Kıdemli Altın Liderlerimiz için 2(ay) üst üste seviye koruma şartını sağladığında ve bu şarta ek olarak yandan 24.000 TL’yi tamamlaması halinde araç kullanım hakkı kazanacaktır. 2(ay) üst üste seviye koruma şartını sağlayan Kıdemli Altın Liderimiz, yandan 24.000 TL tamamlayamaması durumunda araç kira bedelinin yarısını ödemek koşulu ile araç kullanım hakkı kazanabilecektir. Bu şartı sağladığınızda belirtilen otomobil yardımı hakkını elde edersiniz. Seviyenizi koruduğunuz sürece, bu hakkınız devam eder. Ancak Kıdemli Altın Liderlerimizin kullanım hakkı ek olarak yandan 24.000 TL şartını sağladığı sürece devam eder. Bir üst seviye şartlarını 2 (iki) ay üst üste sağlamanız halinde, yeni seviye için otomobil yardımı hakkını elde edersiniz. Araç hakedişinde bir Lider, kural gereği aynı seviyeye 2 (iki) kez ulaşması yerine ikinci ayında daha yüksek bir seviyeye gelmesi halinde aynı seviyeyi 2 (iki) kez üst üste tekrarlamış kabul edilmesi şartını yerine getirdiğinden; araç hakediş seviyesi Yönetim Kurulu tarafından değerlendirilecektir.

Kıdemli Altın Lider ve Safir Lider - Renault Clio, Fiat Egea ve/veya muadili araçlarından birini kullanım hakkı kazanır.

Zümrüt Lider ve Yakut Lider - Renault Megane ve/veya muadili araçlarından birini kullanım hakkı kazanır.

Elmas Lider ve Yıldız Lider Mercedes C Serisi ve/veya muadili kullanım hakkı kazanır.

İki Yıldız Lider - BMW 520i ve/veya muadili kullanım hakkı kazanır.

Üç Yıldız Lider - BMW 520i ve/veya muadili kullanım hakkı kazanır.

Yakut Direktör - BMW X3 kullanım hakkı kazanır.

Kıdemli Altın, Safir, Zümrüt, Yakut, Elmas, Yıldız, Çift Yıldız, Üç Yıldız ve Yakut Direktör seviyeleri için;
Araç yardım hakkını, belirtilen şekilde seviyenizi yakaladığınızda elde edersiniz. Araç yardımı talep edildiğinde; HuncaLife ile Lider arasında 1 Ocak 2018 itibari ile 2 (iki) yıllık sözleşme yapılacaktır.

Araç Programına dahil olmuş ve /veya olacak Safir ve üzeri Liderlerimiz için yeni kurala göre bulunduğu seviyeyi koruyamadığı ilk ay ve / veya aylar için araç kiralama bedeli Liderin mevcut priminden kesilecek ya da tahsil edilecektir.

Araç yardımı alma hakkını tekrar kazanabilmeniz için, gerekli olan kariyer seviyenizi tekrar yakalamanız gerekmektedir.

Hak edilen araç Lider seviye atlasa bile sözleşmenin imzalandığı süreden itibaren belirtilen sürelerde minimum yirmidört (24) ay kendisinde kalacaktır. Şirket gerek gördüğünde aracın kullanıcı değişikliği hakkını saklı tutar.

Araç yardımı hakkı kazanan liderlerimiz araç yerine araç yardımı ücretlerini talep etme hakları bulunmamaktadır. Araç yardım bedelinin Lider’in primine eklenmesi hususu tamamen HuncaLife’ın yetkisi dahilindedir.
Araç yardımı kazanan temsilcilerimiz aracı alacak olup ücret ödemesi yapılmayacaktır. İstisnai durumlar söz konusu olması halinde (engelli olma durumu,araç kullanmıyor olması vs…) temsilci yazılı olarak gerekçesini HuncaLife Müşteri Hizmetlerine iletecek ve durum Etik Kurul tarafından değerlendirilecektir. Etik kurul tarafından yapılan değerlendime sonuçlandığında temsilcilerimize hak edilen araç yardımı için ücretin belirlenmesi HuncaLife ın yetkisi dahilindedir.
Otomobil planını hak edebilmeniz için o takvim yılı içerisinde, başladığınız aydan sonraki ayların her birinde aktiflik şartınızı yerine getirmiş olmanız gerekmektedir.
Seviyeler için belirtilen araçlardan hangisinin Lidere tahsis edileceğine HuncaLife karar verir. Kullanım hakkı verilen araçlar, muadil başka bir araç olabilir. Renk ve donanım açısından farklılık gösterebilir. Araçlar, en fazla 3 yaşında olacaktır. Araçların HuncaLife’tan teslim alınması ve tekrar belirtilen sürede teslim edilmesi, Lider sorumluluğundadır.
Lider, bir üst seviyenin aracını kullanım hakkı kazandığında, HuncaLife ile yapılan sözleşmeye istinaden araç bir üst seviyeye ait araç ile değiştirilmesi veya aradaki araç yardım bedelinin Lider’in primine eklenmesi hususu tamamen HuncaLife’ın yetkisi dahilindedir.
Lider, kullandığı araçta HuncaLife reklamının yapılması için HuncaLife logosuna ve HuncaLife Kazanç Kapısı ibaresine, HuncaLife’ın talep ettiği yerlerde ve boyutta yer verecektir. Bu yükümlülüğe uymadığı takdirde HuncaLife araç yardımını derhal sonlandırma hakkına sahiptir.
Kullanıcı hatasından kaynaklı kazalar sonucunda oluşan, hasar, yaralama ve ölümle sonuçlanan kazalardan kaynaklı yansıtılacak prim farkı kullanıcıya yansıtılma ya da yansıtılmama hakkı HuncaLife a aittir.
Seviye kaybı yaşayan bir Lider, kullanımında bulunan HuncaLife aracını iade etmek istemesi durumunda; aracın iade alınabilmesi için iade alınacak araç seviyesine yeni bir liderin ulaşması gerekmektedir. Bu süre içerisinde araç liderden teslim alınmaz, araç kendisinde kalır. Seviyeye ulaşan başka bir lider olmadığı ve temsilcinin aracı iade etmek istemesi durumunda doğabilecek maddi giderler (Araç Kira Bedeli, Otopark Ücreti, Hasar vb.)Temsilcinin mevcut priminden kesilecek ya da tahsil edilecektir.

 

 

 

 

Huncalife kazanç planı ve kazanç sistemi ile ilgili tüm sorularınız için bize ulaşın..

Gürhan GÜLMEZ - 0532 241 69 18 

Huncalife’ın kazanç fırsatları hakkında daha detaylı bilgi almak için Eğitim programımızı takip edebilir, sponsorunuz ile iletişime geçebilir ya da 0850 333 20 30 / 0850 333 80 90 numaralı Müşteri Hizmetleri Departmanımızı arayarak en yakın ‘Kazanç Fırsatları’ toplantımızın zamanını öğrenebilirsiniz.

Okunma 1324 kez Son Düzenlenme Salı, 06 Nisan 2021 18:47
Bu kategorideki diğerleri: « Huncalife Nedir?

Huncalife Üyelik ile ailemize katılmak ve ek iş ve ek gelir sahibi olmak istermisiniz?

HuncaLife ürünlerini temsilci fiyatıyla (indirimli) alıp %40 karla satış yapabilirsiniz. Aynı zamanda Tasarruflu bir Tüketici olabilirsiniz. Huncalife temsici olup yapılan kampanyalarla satıştan %100 kar elde edebilirsiniz. Kariyer basamaklarına göre Lüx araba kullanma hakkınız da olacaktır...

Ücretsiz ÜYE OL