Huncalife Ürünleri

Huncalife Deep Skin Ölmez Bakım Seti

Huncalife Deep Skin Ölmez Bakım Seti

Huncalife Deep Skin Ölmez Bakım Seti

Ölmez Otu Mucizesi İle Zaman Geriye Aksın!

Cilde daha genç, tazelenmiş, canlı ve ışıldayan bir görünüm kazandırmayı amaçlar. Ciltteki gözenekler, kırışıklıklar ve ton eşitsizliği üzerinde etkilidir.

Cildinize rahatsızlık vermeden cildinizdeki kalıntıları temizlemeyi hedefleyen bu tonik, ölmez otu içerikli formülü ile cildinizin daha sağlıklı ve parlak görünümünü destekler.

Ölmez otu özü içeren soyulabilir, arındırıcı bir cilt maskesidir. Ciltteki makyaj kalıntıları, birikmiş kirlilikler ve ölü hücrelerin temizlenmesine yardımcı olur. Daha parlak ve canlı cilt görünümüne katkı sağlar.

Formülün dermatolojik testler ile; Ciltte herhangi bir iritasyona neden olmadığı, kırışıklıkların boyutunu kısalttığı, elastisite sürekliliğini sağladığı, cildi nemlendirdiği güneş koruması sağladığı, gerekli günlük bakımı sağladığı KANITLANMIŞTIR.

Huncalife Deep Skin Ölmez Otu Cilt Bakım Serumu 30 ml - 27378

Huncalife Deep Skin Ölmez Otu Tonik 150 ml - 27380

Huncalife Deep Skin Altın Maske 10 ml - 27506

Daha fazlasına Huncalife Kasım 2020 kataloğundan ulaşabilirsiniz...

 

Okunma 465 kez Son Düzenlenme Salı, 08 Aralık 2020 10:25

Huncalife Üyelik ile ailemize katılmak ve ek iş ve ek gelir sahibi olmak istermisiniz?

HuncaLife ürünlerini temsilci fiyatıyla (indirimli) alıp %40 karla satış yapabilirsiniz. Aynı zamanda Tasarruflu bir Tüketici olabilirsiniz. Huncalife temsici olup yapılan kampanyalarla satıştan %100 kar elde edebilirsiniz. Kariyer basamaklarına göre Lüx araba kullanma hakkınız da olacaktır...

Ücretsiz ÜYE OL