Hakkımızda

Sağlıklı Yaşam İlkelerimiz

Türkiyenin en büyük kozmetik firmalarından biri olan HuncaLife, ürünlerini Tekirdağ Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde, son teknoloji imkanlarına sahip tesisinde üretmektedir. Huncalife kozmetik tesislerinde, kozmetik kategorisindeki pek çok ürünü sağlıklı yaşam ilkeleri çerçevesinde üretme olanaklarına sahiptir.

Huncalife ürünleri içeriğinden, üretim şekillerine, bu ürünlerin ambalajlarından dağıtımına kadar insan sağlığına duyarlı hareket etmeyi birincil önceliği olarak görmektedir. Bu yüzden kaliteli ve insan doğasına uyumlu formülasyonlar üzerinde çalışmakta, yüksek kaliteli, izlenebilir, doğal içerikler kullanmaya özen göstermektedir.

Huncalife ürünlerinde, kalitesi sertifikalarla kanıtlanmış 100’ün üzerinde bitkisel hammadde kullanılmaktadır. Ancak ürünlerimizin en yüksek güvenilirlikte olması amacıyla, yerine etkili doğal bir alternatif bulunmadığında, sentetik hammaddeler kullanmayı tercih etmektedir.

Bu ilkeler doğrultusunda ürünlerimizde,

  • Fitalat, alüminyum ve ağır yağlar kullanmıyoruz.
  • Ürünlerimizin birçoğunda paraben, parafin gibi koruyucu maddeler kullanmıyoruz.
  • Silikon, fosfat ve doğaya zararlı sentetik boya maddeleri tercih etmiyoruz.
  • Ürünlerimizi hayvanlar üzerinde test etmiyor, dermatolojik ve oftalmolojik testleri tercih ediyoruz.
Okunma 1120 kez Son Düzenlenme Cumartesi, 06 Haziran 2020 15:24

Huncalife Üyelik ile ailemize katılmak ve ek iş ve ek gelir sahibi olmak istermisiniz?

HuncaLife ürünlerini temsilci fiyatıyla (indirimli) alıp %40 karla satış yapabilirsiniz. Aynı zamanda Tasarruflu bir Tüketici olabilirsiniz. Huncalife temsici olup yapılan kampanyalarla satıştan %100 kar elde edebilirsiniz. Kariyer basamaklarına göre Lüx araba kullanma hakkınız da olacaktır...

Ücretsiz ÜYE OL