Huncalife Ürünleri

Huncalife Skin Perfect Dynalift Serisi

Huncalife Skin Perfect Dynalift

Huncalife Skin Perfect Dynalift

Tek Bir Seri İle 7 Etki Bir Arada!

Cildinizi aydınlatmaya ve cildinize nem vermeye yardımcı olur. Düzenli kullanımla cildinizin daha pürüzsüz, bakımlı ve sağlıklı görünümünü kazandırmayı hedefler.

  1. Derinlemesine Nem
  2. Cilt Tonu Bozukluklarında Azalma
  3. İnce Kırışıklıklarda Gözle Görülür Düzelme
  4. Kırışık Derinliğinde Gözle Görülür İyileşme
  5. Kaz Ayağı Görünümünde Azalma
  6. Güneşin Zararlı Işınlarına Karşı Koruma
  7. Cilt Elastikiyetinde Artış

Özel olarak geliştirilen, bitkisel kaynaklı DYNALIFT aktifi ve elma kök hücresi ile ciltte kolay emilir, kırışıkların azalmasına ve cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. İçeriğindeki güneş filtreleri sayesinde cildinizi UV ışınlarından korumaya yardımcı olur.

İçeriğindeki elma kök hücresi ile zengin dokusu, ciltte kolay emilir. DYNALIFT aktifi cildin kolajen sentezini destekleyerek kırışıkların azalmasına ve cildin sıkılaşmasına yardımcı olur.

Cilt bakımınızın verimliliğini arttırmak ve daha hızlı sonuçlar almak için geliştirilen Skin Perfect Power Serum, cilde hızla etki ederken içerdiği nemlendirici yağlar sayesinde yaşlılık belirtileri ile mücadele eder.

Oftalmolojik olarak test edilmiştir. İçeriğindeki elma kök hücresi ve DYNALIFT aktifi ile kırışıkların azalmasına ve cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. Hyaluronik Asit ile koyu renk halkaların görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

* İsviçre Mibelle Biochemistry laboratuvarlarında, Avrupa’da Bilimsel bir Araştırma Kuruluşu tarafından en iyi aktif hammadde ödülüne sahip molekül olan Phytocell Tec TM Malus Domestica ve DYNALIFT testleri yapılmıştır.

* Tüm seri Italya’da akredite Biobasic Avrupa laboratuvarlarında 20 kişi ile 56 günlük klinik ve enstrümantal çalışma yapılmıştır.

HUNCALIFE Skin Perfect Dynalift Kolajen Serum 30 ml - 27601

HUNCALIFE Skin Perfect Dynalift Gündüz Kremi SPF15 35 ml -27227

HUNCALIFE Skin Perfect Dynalift Gece Kremi 35 ml - 27228

HUNCALIFE Skin Perfect Dynalift Güçlendirici Serum 35 ml 27229

HUNCALIFE Skin Perfect Dynalift Göz Kremi 15 ml - 27230

Daha fazlasına Huncalife Kasım 2020 kataloğundan ulaşabilirsiniz...

Okunma 58 kez Son Düzenlenme Salı, 08 Aralık 2020 09:27

Huncalife Üyelik ile ailemize katılmak ve ek iş ve ek gelir sahibi olmak istermisiniz?

HuncaLife ürünlerini temsilci fiyatıyla (indirimli) alıp %40 karla satış yapabilirsiniz. Aynı zamanda Tasarruflu bir Tüketici olabilirsiniz. Huncalife temsici olup yapılan kampanyalarla satıştan %100 kar elde edebilirsiniz. Kariyer basamaklarına göre Lüx araba kullanma hakkınız da olacaktır...

Ücretsiz ÜYE OL