VT CarRepair - шаблон joomla Окна
VTEM skitter

Şirketimiz, temsilcilik için herhangi bir bedel almamaktadır.

HuncaLife temsilcisi veya sponsoru aracılığıyla üye olmadan sipariş verebilirsiniz.

Şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde temsilci kaydı yapılmaktadır.

Ürünlerimizi yalnızca Temsilcilerimiz aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Ürünlerimizi yalnızca Temsilcilerimiz aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Mevcut kanun ve yönetmeliğe uygun olarak kozmetik ürünlerimizin bildirimlerini Sağlık Bakanlığı İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumuna yapmaktayız.

HuncaLife ürünlerinin İslami kuralla uygun olarak üretildiğine dair helal sertifikası vardır.

Katalog ve web sitemiz üzerinden ürün bilgilerine ulaşabilirsiniz. Detaylı ürün içerik bilgisi için müşteri hizmetleri departmanımızı arayabilirsiniz.

Ürün dolumlarında tasarım renkleriyle zıtlık oluşturup ürünün dolum hattından sorunsuz ayrılmasını sağlamak amacıyla renklendirilmiştir. Bantın siyah, yeşil, mavi ya da kırmızı olması ürünün içeriği hakkında bilgi vermez.

Satın almak istediğiniz ürünlerin ödemesini gerçekleştirmek için size en uygun yöntemi seçebilirsiniz:

  • Kredi Kartı
  • Açık Hesap (Açık hesaptan yararlanabilmek için Temsilci Başvuru Formu, Temsilci Sözleşmesi, Bilgilendirme ve Değerlendirme Tutanağı ıslak imzalı olarak gönderilmelidir. Bu evrakların yanında kimlik fotokopisi ile adres bilgilerini doğrulayacak bir fatura ya da ikametgâh olmalıdır.)
  • Banka Havalesi ( Banka havalesi ile verilen siparişlerin ödemesinin 3 iş günü içinde yapılması gerekmektedir.)
  • Kapıda ödeme (Kredi kartı ile ya da nakit olarak yapılabilir.)
  • PTT (PTT havalesi ile verilen siparişlerin ödemesinin 3 iş günü içinde yapılması gerekmektedir.)

Bankaların dönemsel olarak uyguladığı taksit seçenekleri uygulanmaktadır.

Temsilci numarası ve Temsilcinin adı soyadı yazılmalıdır.

PTT veya banka havalesi ile sipariş girişi yaptığınızda fatura tutarınızın ödenmiş olması gerekmektedir.

Her ayın 15’inde ya da takvim ayının 15’ini izleyen ilk iş gününde ödeme gerçekleştirilir. Prim ödemelerinin yapılabilmesi için temsilcinin kendi adına IBAN numarası olması gerekmektedir.

Ay sonlarında kapıda ödeme seçeneği ile verilmiş siparişlerin, kargodan bir sonraki ayın 8’ine kadar teslim alınması gerekir. Teslim alınmayan siparişlerin puanı bir sonraki aya yansır.

Prim hesaplamaları yapıldıktan sonra, hak ettiğiniz primi siparişlerinizde kullanmak üzere +bakiye olarak tanımlayabilirsiniz. Bunun için temsilci sayfasında Prim ekstrelerim kısmında bulunan "primimi bakiye olarak yansıt" seçeneğini seçmeniz gerekir.

Web sitemiz üzerinden sipariş verirken kampanyaya dahil olan ürünlerden sipariş edilmesi durumunda indirimli olarak alabileceğiniz ürünlerin promosyonlar kısmından sepetinize eklenmesi gerekmektedir.

Huncalife’a yeni kayıt olmuş temsilciler için geçerlidir. Her ay değişiklik gösteren kampanya detaylarına bu linkten ulaşabilirsiniz.

HuncaLife temsilcilerine özel yapılan kampanyadır. Her ay değişiklik gösteren kampanya detaylarına bu linkten ulaşabilirsiniz.

120TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

Sipariş verilen ürünler 3 iş günü içerisinde kişiye teslim edilmektedir.

Web sitemizde yer alan Siparişlerim kısmının altında yer alan kargo alanına tıklayarak kargo bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kargo size teslim edildiğinde kolide ezilme, deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte koliyi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerde bir hasar gördüğünüz durumda, ürünleri teslim almayıp kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından HuncaLife’a ulaştırılacak ve tarafımızdan ürünlerin değişimi yapılacaktır.

Kargo firması evde bulunmadığınız durumda kapınıza bir not bırakarak paketinizi 3 gün bağlı olduğunuz şubede bekletmektedir. Şubeden teslim alınmadığı durumlarda paketiniz HuncaLife’a geri iade edilir.

Siparişinizi tamamlamadan önce web sitemiz üzerinden teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Geçici teslimat adresi değişikliği için ise, sipariş girişi yaparken siparişinizi göndermeden önce Yeni adres kısmından adres değişikliğini gerçekleştirebilirsiniz.

Şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde teslimat yapılmaktadır.

Ürünlerinizi fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 Ay) içerisinde faturanız ile birlikte, faturada bulunan iade sebep kodunu belirterek ürün ile birlikte temsilcinize iade edebilir veya doğrudan anlaşmalı kargo firmamız ile Hunca Kozmetik Organize Sanayi Bölgesi Saray Yolu üzeri Çerkezköy/Tekirdağ adresine karşı ödemeli gönderebilirsiniz.

Siparişinizin faturalandırılmamış olması gerekmektedir. Müşteri hizmetleri departmanımızı arayarak siparişinizi iptal edebilir siniz.

Fatura tarihinden itibaren 30 gün (1 Ay) içerisinde faturanın aslı ile birlikte Yurtiçi Kargo veya Aras Kargo aracılığıyla geri gönderim sağlayıp ürünün yenisini talep edebilirsiniz.

İade adresimiz: Hunca Kozmetik, Organize Sanayi Bölgesi, Saray Yolu üzeri, Çerkezköy/Tekirdağ

İade işlemine uygun görülen ürünlerin kargo masrafları firmamıza aittir. Siparişiniz ile birlikte faturanın aslını Yurtiçi Kargo veya Aras Kargo ile "Karşı Ödemeli" olarak gönderebilirsiniz.

İletişim hattı

telefon0531 693 16 79 

emailinfo@hnclifeturkiye.com