VT CarRepair - шаблон joomla Окна
VTEM skitter

HUNCALIFE KAZANÇ SİSTEMİ - HuncaLife’da Kazanç Elde Etmenin 7 yolu vardır:

huncalife kazanc planı

HuncaLife’da Kazanç Elde Etmenin 7 yolu vardır:

  1. Perakende Satış Geliri: HuncaLife ürünlerini temsilci fiyatıyla (indirimli) alıp %40 karla satış yapabilirsiniz. Aynı zamanda Tasarruflu bir Tüketici olabilirsiniz.Temsilcilere yapılan kampanyalarla satıştan %100 kar elde edebilirsiniz.
  2. HuncaLife Kişisel Alım Primi: Kendi alış verişlerinizden de prim elde edebilirsiniz.
  3. HuncaLife Grup Primi: Kurduğumuz ekibin sonsuz derinlikteki üyelerine kadar oluşturduğu cirolardan (alış-verişlerden) %4-%24 arası kazanç elde edersiniz.
  4. HuncaLife Liderlik Seviye Ödülleri: Satış Karı, Grup Primi dışında %24 seviyesine ulaştınız (Altın Lider), kendiniz ve ekibinizin sınırsız alış-verişlerinden 10.600 TL’lik ciroyla bu kariyere ulaşırsınız ve kendiniz gibi 2 arkadaşınızı da %24 yani Altın Lider olarak yetiştirirseniz siz Kidemli Altın Lider ünvanını alır, bir defaya mahsus 2000 TL para ödülü kazanırsınız. 3 Koldan Altın Lider çıkardığınızda Safir Lider ünvanına hak kazanır ve 3000 Lira para ödülü, 6 koldan %24 kariyerinde lideriniz olduğunda Zümrüt Lider ve 6000 TL para ödülü, 9 koldan %24 çıkardığınızda Yakut Lider 9000 Lira para ödülü, 12 koldan %24 çıkardığınızda Elmas Lider kariyerine ulaşır ve 12000 TL para ödülü kazanırsınız. Daha bitmedi 12 Altın Liderinizden 4’ünü Safir Lider çıkardığınızda Tek Yıldız, 8’ini Safir Lider yaparsanız Çift Yıldız, 12 Liderinizde Safir olmasını sağlarsanız 3 Yıldız kariyerine ulaşırsınız. HuncaLife‘da kariyeriniz yükseldikçe kazancınız artar ve iş ortaklarınızın hem kariyer hem de kazanmasına vesile olursunuz.
  5. HuncaLife Liderlik Primi: Ekibinizde %24 (Altın Temsilci) Grup Liderlerinin ekiplerinin oluşturduğu cirodan %5 Liderlik Primi almaya başlarsınız. Hatta kariyerinizi yükselttikçe 1.Nesil 2.Nesil………6 Nesile kadar Liderlik Primi toplamda %15,75 prim kazanırsınız.
  6. HuncaLife Araba Planı: HuncaLife Sektörün en kolay ulaşılabilen Araba Planına Sahip. Ekibinizden yaklaşık 10000 Liralık ekip cirosu çeviren 3 Lider yetiştirdiğinizde HuncaLife Volkswagen Polo veya Ford Fiesta, 10000 Liralık ekip cirosu çeviren 6 Lider yetiştirdiğiniz de Ford Focus ya da Renault Fluence, 9 Liderinizde 10000 Liralık ciro çevirdiğinde C5 veya Peugeot 508 marka aracı 12 Lider yetiştirdiğiniz de onlarda 10000 Liralık ciro çevirdiklerinde Mercedes C180 marka aracın kullanma hakkını elde edersiniz. İster görev arabası isterseniz özel aracınız için kullanabilirsiniz. Bu belirtilen araçların tüm giderlerini (kasko, vergi gibi giderleri )şirket karşılar, sadece yakıt masrafı size aittir.

HuncaLife Safir, Zümrüt ve Yakut Lider Araba Promosyonu

elmas lider

 1yildiz lider

 2yildiz lider

 3yildiz lider

7. Seyahat Programı: Daha önce gerçekleşen Dubai Seyahat Programı, 2012 yılının sonuna kadar gelirde ilk 5. sıraya girenler ya da 3. kurucular toplantısını katılmayı hak eden temsilci arkadaşlar 2 kişilik 3 gece 4 günlük Dubai Seyahatini gerçekleştirdiler. Hatta bu iki şartı yerine getiren temsilcilere yol masrafı için 300$ hediye edildi. Sonrasında Barcelano tatilini hak eden temsilciler harika bir tatil yaşadılar...

 

Sırada Paris Seyahati var... HuncaLife’da yurt içi, yurt dışı seyahatler, rüyalarınızda bile göremeyeceğiniz harika tatiller her zaman olacak.

Yeter ki siz hayal edin ve bu hayali gerçekleştirmek için de mücadele edin. HuncaLife Kazanç ve Kariyer Planı ile diğer firmalarda göremeyeceğiniz harika gelirler edebilir ve kişilerin de kazanmasına vesile olabilirsiniz. Ulaşılabilir araba planıyla hayalinizdeki arabaya kavuşabilir, tüm masrafları şirkete ait olan aracınızı ister işinizi büyütmek için isterseniz makam aracı gibi kullanabilirsiniz. Çocuklarınıza iyi bir gelecek ve kurmuş olduğunuz organizasyonu, kazançlarınızı devredebilirsiniz ve en önemlisi herşeyden değerli varlıklarınız olan çocuklarınızı HuncaLife‘in kaliteli ve sağlıklı ürünleriyle şımartabilirsiniz. İster tasarruflu bir tüketici, ister aile ekonominize katkıda bulunmak için satış yaparak bir ek gelir, isterseniz alış-veriş ağından oluşan bir ekip kurup, kurduğunuz organizasyondan sonsuz gelirler elde edebilirsiniz.

 

Huncalife kazanç planıve kazanç sistemi ile ilgili tüm sorularınız için bizi arayın ...

Instagram

İletişim hattı

telefon0531 693 16 79 

emailinfo@hnclifeturkiye.com