VT CarRepair - шаблон joomla Окна
VTEM skitter

Huncalife Kampanyalar (16)

Siyah Maskesi Gücü

Siyah Maske Nedir ? Piyasada satılan siyah maskeler; Binlerce yıldır toprağın altında kalan polifenollerin DOĞAL Yapısını bozmadan işlenerek maske haline getirilmesi ile oluşur. 1.*Siyah Maske öncelikle ilk 30 dk çok etkilidir. 2.*İçeriğindeki polifenoller;Çinko,Kalsiyum ve potasyum mineralleri ve vitamlinlerinden oluşması tercih sebebidir. 3.*Sivilce ve Siyah noktaları önlemektedir. 4.*Nem dengesini Sağlayarak Kan dolaşımını Artırır.

Huncalife Aynısefa Kıremi

 MANTAREGZAMA SEDEF  ÇİLLERE DOĞUMLEKELERİNE VE TÜM CİLT LEKELERİNE KURUMUŞ CİLTLERE BAKIM YAPAR VE ETKİLİ ÇÖZÜM İÇİN  AYNI SEFA KIREMİNİ ÖNERİYORUZ..

Zeytinyağ özlü Şampuan

Kuru ve Yıpranmış Saçlarınızı İhmal Etmeyin!  * Saçların kökten uca beslenmesine yardımcı olur.* Saç köklerine doğal nem dengesini kazandırır.* Saç tellerini güçlendirerek koparak dökülmeleri önler.* Saçlara doğal ışıltısını geri verir.* Saçların dolaşmasını önleyerek kolayca taranmasını sağlar.* Saçların daha yumuşak ve dolgun görünmesine yardımcı olur.

Huncalife GLASH 2 si 1 arada

GLASH2 si 1 aradaŞampuan + Saç Kremi 600 ml.Normal Saç Tipleri için - 27390Kuru & Yıpranmış Saç Tipleri için - 27388Yağlı Saç Tipleri için - 27389 Formülündeki minerallersayesinde saçlarıyumuşatarak ipeksi birgörünüm elde edilmesineyardımcı olur. Saçlarınızınparıldamasını destekler. Jelyapısı sayesinde kolaycaköpürerek saçlara hassas birtemizlik sağlar.Formülündeki 4 bitki 4 mineral içeriğindekiçörekotu özü ile saçları güçlendirmeyiamaçlar. Yıpranmış saçlara ihtiyacı olanbakımı yapar. Saçı dış etkenlere karşıkorumayı…

Night Kiss Sexy Kadın EDP

Night Kiss Sexy Kadın EDP 50 ml.  ORYANTAL & ÇİÇEKSİBergamot, greyfurt, portakal veseçkin tarçın notalarındanoluşan baştan çıkarıcı kokusuile kendinizi benzersizhissedeceksiniz.

ICONIC Pour Femme

ICONICPour FemmeKadın EDTÇİÇEKSİ & ODUNSU100 ml. ICONICPour HommeErkek EDTODUNSU & AROMATİK100 ml.

Huncalife GLASH Şampuan saç kremi

Huncalife GLASH 2 si 1 arada Şampuan + Saç Kremi  Normal Saç Tipleri için -  Formülündeki mineraller sayesinde saçları yumuşatarak ipeksi bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur. Saçlarınızın parıldamasını destekler. Jel yapısı sayesinde kolayca köpürerek saçlara hassas bir temizlik sağlar. Kuru & Yıpranmış Saç Tipleri için -  Formülündeki 4 bitki 4 mineral içeriğindeki çörekotu özü ile saçları güçlendirmeyi amaçlar. Yıpranmış saçlara ihtiyacı olan bakımı yapar. Saçı dış etkenlere karşı korumayı hedefler. Saçların güçlü ve sağlıklı…

İletişim hattı

telefon0531 693 16 79 

emailinfo@hnclifeturkiye.com