Huncalife Ürünleri

Makyaj

Makyaj

MAKYAJ ÜRÜNLERİ

Güzelliğinize güzellik katarken cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı da sağlayacak makyaj ürünlerimiz, kendinize olan güveninizi arttıracak.

Huncalife Kajal Liner Sürme Kalem ile siz de güzelliğinize güzelik katın...

 

Yumuşak yapılı, yoğun renk pigmentleri ile gözlerinizi belirginleştiren göz kalemi!

Ürün Kodları:  Yeşil  80474, Lacivert  80475, Füme  80476

İpucu: Eğer göz kapaklarınız yoğun bir eyeliner için küçükse, üst kirpik diplerinizi siyah kalem ile doldurarak bu çizgiyi daha altta gösterin. 

Daha fazlasına Huncalife Ekim 2020 kataloğundan ulaşabilirsiniz...

HUNCALIFE Magnetic Make Up Brush Set Magnetli Makyaj Fırça Seti 70228

MAKYAJ Profesyonel dokunuşlar!

 1. Kapatıcı Fırçası
 2. Büyük Far Fırçası
 3. Aydınlatıcı Fırçası
 4. Küçük Far Fırçası
 5. Orta Far Fırçası Far
 6. Karıştırma Fırçası
 7. Allık Fırçası Dudak Fırçası
 8. Fondöten Fırçası
 9. Eyeliner Fırçası
 10. Pudra Fırçası

 

Huncalife COLOR ILLUSION Dudak Kalemleri

Ürün Özellikleri: Yumuşak, kremsi dokusu ile rahat sürüm sağlar. Dudak çizgisini şekillendirmek, belirginleştirmek ve renklendirmek için ideal kullanıma sahiptir. Dudağa sürülen ruju çevreleyerek rujun dağılmadan daha uzun süre kalıcı olmasını sağlar. Modern renkleri ile kusursuz makyajınızın tamamlayıcıladır. Nasıl kullanılır? Dudağın alt köşesinden kalemi sürmeye başlayın ve dudağın doğal renginin hemen altından çizgiyi devam ettirin. Sonra dudağın üst kısmına geçince yine köşeden başlayarak aynısını yapın. Dudağınızı çerçeveledikten sonra rujunuzu uygulayabilirsiniz. Koyu bir dudak kalemi rujunuzun rengini koyu gösterir. Açık renk bir dudak kalemi de rujun rengini açar. Rujunuzun olduğu gibi görünmesini istiyorsanız, ruj ve kalem aynı renk olmalıdır

C. G. Spark Ruj - Açık Kiraz

 

Argan Yağı içerikli formülü ile dudaklarınızın daha nemli, bakılmlı görünümüne yardımcı olur. Yoğun renkleri ile dudaklarınıza mükemmel bir görünüm kazandırmayı hedefler.

 • Ürün Kodu: 80459

Huncalife Üyelik ile ailemize katılmak ve ek iş ve ek gelir sahibi olmak istermisiniz?

HuncaLife ürünlerini temsilci fiyatıyla (indirimli) alıp %40 karla satış yapabilirsiniz. Aynı zamanda Tasarruflu bir Tüketici olabilirsiniz. Huncalife temsici olup yapılan kampanyalarla satıştan %100 kar elde edebilirsiniz. Kariyer basamaklarına göre Lüx araba kullanma hakkınız da olacaktır...

Ücretsiz ÜYE OL