VT CarRepair - шаблон joomla Окна
VTEM skitter

basari hikayeleri

Onlar hayallerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Peki ya siz?

 

YALÇIN YILDIZ

Merhabalar,

İzmir'in küçük bir ilçesi olan Bergama'da doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Bergama'da tamamladım. Lisede pek başarılı olduğum söylenemezdi. Üniversite sınavında son tercihlerim arasında yer alan ve öncesinde planlamadığım bir bölüm kazanmıştım. Radyoloji teknikerliği. 2002 yılında mezun oldum ve hemen çalışmaya başladım. 2004 yılında devlet memurluğu sınavlarına girdim ve Erzurum'a atandım. 2004 - 2013 yılları arasında Erzurum, Kırıkkale ve son olarak İzmir'de Sağlık kurumlarında görev yaptım. Mesleğimi çok sevmiştim fakat, beni maddi olarak tatmin etmiyordu. Kariyer yollarının kapalı olması nedeniyle de mutlu değildim. Ayrıca çok uzun yıllar daha amirlerin olduğu, emirlerin olduğu bir sistemde çalışmaya devam etmek istemiyordum. O yüzden de arayıştaydım. Ne yapabilirim, nasıl yapabilirim düşüncesindeydim. 2007 yılında bir arkadaşımın tavsiyesi ile bir network marketing firması ile tanıştım. 2007 -2011 yılları arasında 3 ayrı network marketing firmasında ek iş olarak çalışmalarım oldu ve ek gelir için hatırı sayılır gelirler elde etmeyi başardım. Ancak hedefim hastanedeki görevimden istifa edip, tam zamanlı olarak çalışmak olduğu için seçtiğim firmaya olan güven en üst düzeyde olmalıydı. 2007 Şubat ayından HuncaLife ile tanıştığım 2011 Ekim ayına kadar ek iş olarak çalıştığım 3 firmada da ortak sorunlar ; prim sistemlerindeki aldatmacalar, yönetimsel sorunlar ve ileriyi görememeleri idi.

HuncaLife'ı tercih etmemdeki en önemli sebepler ise; %100 yerli sermaye olması, yüksek kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmayı başarabiliyor olması ve tüm rakiplerinden daha fazla ödeme yapan cömert bir kazanç planının olması olmuştur. Bunlarla beraber arkamızda 60 yıllık köklü geçmişe sahip, Türkiye'de parfüm sektörüne damgasını vurarak dünya markaları yaratmış olan Hunca'nın olması ve büyük bir vizyona sahip olan, ünlü işadamı ve sanayici Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Tuncer Hunca'yı yakından tanıma fırsatı bulabilmiş olmamdır. 2011 yılının ekim ayından bu yana çalıştığım HuncaLife'ta yıllardır doğrudan satış firmalarında aradığım dürüstlüğü, doğruluğu ve huzuru buldum. HuncaLife işimi 2 yıl kadar ek iş olarak yürüttükten sonra ise 2013 yılında devlet memurluğu görevimden istifa ederek tam zamanlı olarak HuncaLife yapmaya başladım. Tam zamanlı çalışmaya başladıktan sonra kariyer basamaklarını daha hızlı atlamaya başladım. Önce elmas , sonra da yıldız lider seviyesine yükselerek rekor gelirlere ulaştım. Bu başarılarımız yerel ve ulusal basında da geniş bir yer buldu.

Huncalife sayesinde dünyanın birçok değişik ülkesinde seyahat ettim. Artık oturmak istediğim evde oturuyor, kullanmak istediğim otomobili kullanıyorum. Tüm hayallerimi HuncaLife sayesinde yaşıyorum. HuncaLife'ta düzenli aylık kazançlarım 30 bin TL ye ulaştı. Bu rakam başka firmalarda çalışanların 10 yılın sonunda bile zor ulaştıkları bir rakam. Bizlerin 4 yıl gibi kısa bir sürede elde ettiği bu kazançlar HuncaLife'ın rakipsiz cömert kazanç planının bir ispatıdır.

Benim tüm başarım, takım arkadaşlarıma aittir. Tüm lider arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizlerin elde edeceği büyük başarıları alkışlamak isterim. Huncalife'ın her zaman yeni yıldızlara gebe olduğunu hatırlatır, tüm çalışma arkadaşlarıma başarılar dilerim.

 

ELİF & SİNAN ÇAVDARLI

Merhaba Dostlar;

Elif Özkan Çavdarlı, 1978; Sinan Çavdarlı, 1976 Bursa – Karacabey doğumluyuz. HuncaLife sistemde Elif & Sinan Çavdarlı olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Karacabey’de yaşıyoruz ve HuncaLife bizim asıl işimiz, geçimimizi HuncaLife ile sağlıyoruz. Evden home-office çalışarak Türkiye geneli organizasyon çalışması yapmaktayız.

Biz başarımızı, bize yakın insanlar ve arkadaşlarımızın sayısıyla ölçmeyi tercih ediyoruz. Çevremizdeki herkesin mutlu olmasını sağlayacak şekilde yaşamayı tercih ediyoruz. Arkadaşlık değerinin düşmediği bir dünyada çalışıyoruz. Geleceğin bize yanılmadığımızı göstereceğine inanıyoruz. Bu mesleği gittiğimiz yolun bir parçası olarak görüyoruz ve şükürler olsun ki kişiler ile büyüyoruz. HuncaLife ile biz içimizdeki gücü, enerjiyi ve benliğimizi bulduk.

HuncaLife ile başlangıç aşamasında tanıştık. HuncaLife’ ta dikkatimizi çeken en önemli etkenler aşağıdaki unsurlar oldu.

%100 yerli sermaye ve Türk şirketi olması,

1957 kuruluşlu, 55 yıllık derin iş tecrübesi ile üretici firma olması,

Kurumsal bir şirket olması,

Türkiye’de tanınmış marka gücü olması,

Doğrudan satışa, ciddi bir altyapı ve saha tecrübesi olan profesyonel yöneticiler ile başlaması,

Hunca kalitesi ile üretilmiş HuncaLife markalı yüzlerce yeni ürün çeşidinin olması,

Ürünlerin, sağlık bakanlığı onaylı ve Helal belgesine sahip olması,

Mevzuata uygun kapıdan satış yetki belgesine sahip olması,

Doğrudan satışta kozmetik sektöründe, en çok para kazandıran Kariyer ve Kazanç Planına sahip olması,

Kataloğumuzda bulunan yüzlerce çeşit ürünün, kalite standartları çerçevesindeki üretim aşamalarını yapmış olduğumuz fabrika ziyaretlerinde detaylıca inceleme fırsatı bulduğumuz için, ürünlerimizi gönül rahatlığı ile kullanıyoruz ve tanıdığımız – tanımadığımız herkese tavsiye ediyoruz. Bağımsız HuncaLife temsilcisi olarak, internet ortamında; sosyal medya, kişisel web sayfalarımız ve internetten online seminerler ile, saha çalışmalarımızda da; ev toplantıları, il-ilçe seminerleri, eğitim akademileri ile aktivitelerimizi yoğun bir şekilde sürdürmekteyiz.

HuncaLife Kariyer ve kazanç planındaki sevilere, ekiplerimizin desteği ile adım adım çıkmayı ve en kısa zamanda Elmas temsilci seviyesine ulaşmayı hedefliyoruz. Bu yapılanlar bir başlangıç, asıl yapacaklarımızı bizi takip edenler göreceklerdir. Ne kadar çok insana faydamız dokunursa o kadar çok mutlu olacağımıza inanıyor ve SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUZ.

Hiç kimse için Hiçbir zaman çok erken veya çok geç değildir.

Haydi ipleri çözün, kendi emniyetli limanınızdan ayrılın, yelkenlerinize uygun bir rüzgar yakalayın…ÇALIŞMAYA BAŞLAYIN!

BİRÇOK İNSAN SİZİ BEKLİYOR!..

En içten dileklerimizle, hepinizi sevgiyle selamlıyoruz.

 

GÜRHAN GÜLMEZ

1964 Ankara’da doğdum. İlköğretimime Ankara Mamak'ta başlayıp kuaförlük mesleğine hayranlığım nedeni ile ortaokul 2. sıınıfta öğrenim hayatımı sonlandırdım ve hayalim olan mesleğime başladım. Huncalife le tanışmam, yakın arkadaşım Aynur Acıyan sayesinde 2012 yılının basinda oldu. Mesleğim icabı kozmetik ve bakım ürünleri hakkında bilgi sahibi olmam avantajı ile Huncalife’yi daha yakından tanımak istedim. Kendi iş yerimde Huncalife ye ait birçok ürünü denedim ve müşterilerime tavsiyelerde bulundum. Kendim ve müşterilerim huncalife ürünlerinden memnun kalması üzerine bende Huncalife ailesine katılma kararı alarak 04 Ocak 2012 kaydımı oluşturdum.Huncalife’yi tercih etmemdeki sebepler;Mesleğime hitap eden ürün konseptinin bulunması,Ürünlerin ben ve çevrem tarafından ciddi anlamda beğenilmesi,Kazanç sisteminin cazip olması,Kariyer planının gerçeğe uygun ve yapılabilir olması,Yeni ve pırıl pırıl bir network marketing sisteminin olması,Hunca’nın geçmişten gelen bir tecrübesinin ve kalitesinin olması,olarak tanımlanabilir.Elmas kariyer seviyesine ulaşmak için en başta şirketime ve kendime inandım ve güvendim. Hedefimi belirledim. Hedeflerime ulaşmak için plan ve programlarımı yaptım. Bu güne kadar asla hedeflerimden vazgeçmedim ve azmimi yitirmedim. Kendi ekibimi oluştururken doğru liderler seçtim ve liderimi daha ileriye taşımak için tüm bilgi birikimimi onlara aktardım. Liderimin yaptıkları işe inanmalarını ve bana ve Huncalife’ye güvenmelerini sağladım. Huncalife’yi ve ürünlerini tanıtmak için ekiplerimle birlikte toplantılar düzenledim. Şirket tarafından düzenlenen tüm toplantı ve akademilere katıldım. En önemlisi de herşeyi severek yaptım.Bu işe başlamak isteyenlere tavsiyem; ilk önce Huncalife’ye güvenmeli, yapacakları işe inanmaları ve sevmeleridir. Kimseye önyargılı davranmadan herkesin bu işi yapabileceğine inanarak bu imkânı sunmalıdırlar. Huncalife’yi, ürünleri ve network marketing sistemini iyi şekilde öğrenmeli, kimseye hayal satmadan gerçekçi anlatmalıdırlar. Hedeflerini belirleyip gerekli plan ve programlarını oluşturmalıdırlar. Çevrelerinde toplantılar düzenleyerek hem network marketing sistemini, satış tekniklerini ve ürünleri ve içeriklerini anlatmalıdırlar. Huncalife tarafından yapılan toplantılara ve akademilere katılmalıdırlar. Kendi ekiplerini oluştururlarken doğru liderleri seçmeli ve liderlerine güvenmeli ve onların da kendisine güvenmelerini sağlamalıdırlar.

 

SAİM UYAR

1979 Bursa doğumluyum. Bursa'nın şirin ilçesi Orhaneli'de ikamet etmekteyim. Yine aynı ilçede bulunan bir kamu kuruluşunda 1998 yılından beri çalışmaktayım. Çağımızın iş modeli olan network marketing sistemini, 2007 yılından bu yana yakından takip etmekteyim. Daha önce çeşitli network şirketlerinde çalışmış olmam, HuncaLife'ın farkını görmemdeki en büyük etken olduğunu düşünüyorum. Hunca Kozmetik A.Ş’nin network marketing sisteminde faaliyet göstereceğini duyduğum andan itibaren hiç tereddüt etmeden, HuncaLife ailesine katılma kararı aldım. Ne kadar doğru bir karar verdiğimi şimdi daha iyi anlıyorum. HuncaLife'ta dikkatimi çeken en önemli unsurların başında %100 yerli sermayeli bir şirket oluşu, adaletle kurgulanmış kazanç planı ve tabii ki Hunca'nın 1957'den beri ülkemizde ve 60'a yakın ülkede kalitesini kanıtlamış olmasıdır. HuncaLife ürünlerini kullanmaya başladığım ilk günden itibaren bilinçli tüketici olmaya başladığımı, daha önce kullanmış olduğum birçok temizlik ürününün içerik olarak ne kadar zararlı kimyasallardan oluştuğunu fark ettim. Şirketimizin almış olduğu Helal sertifikası ve Sağlık Bakanlığı onayı gibi belgeler sayesinde ürünleri gönül rahatlığıyla kullanmaya ve tavsiye etmeye başladım. HuncaLife ile çalışmaya başladığım 6. ayımda HuncaLife Safir temsilci oldum. Bu seviyenin gereği olarak, 3000 TL seviye ödülü ve 2012 model Volkswagen Polo marka bir aracı kullanım hakkını kazandım. Network marketing sistemini çok iyi bilen, deneyimli ve yenilikçi şirket yönetim kadromuz ile bu işin daha da büyüyeceğini biliyor ve güvenle çalışmalarıma devam ediyorum. Vizyonu, "Doğrudan satışta dünya lideri olmak"; Misyonu, temsilcileri arasından "Dünya lideri çıkartmak" olan HuncaLife'ta, bende dünya lideri olmak istiyorum. HuncaLife ile hayatınızı değiştirmeniz dileğiyle.

 

MUSA DUMAN

1975 Kütahya doğumluyum, 1990 yılından beri İzmir'de yaşıyorum. Eşim Döndü DUMAN ile birlikte network marketing (doğrudan satış) sektöründe çalışıyorum, eş desteğinin işimizdeki başarısını yaşayan biriyim. 15 yıl özel sektörde zor ve sağlıksız koşullarda çalıştığım için gelecekte sağlığımı kaybetme, işsiz kalma endişesi ve emeklilik yaşının yükseltilmesi farklı iş dallarında arayışa yönelmeme sebep oldu.Kendi işimi kurma fikri, birçok kişide olduğu gibi bende de oluşmaya başladı. Rekabetin kıyasıya ve batma riskinin yüksek olduğu klasik ticaret işlerinde kullanabilecek sermayem de yoktu. Düşük sermayeli iş fikirleri araştırırken bu sektörle tanıştım. Huncalife ile tanışana kadar farklı yerli network marketing (doğrudan satış) firmalarında yaklaşık 3-4 yıl tecrübem oldu. O dönemde çalışılacak şirketin nasıl olması gerektiğini tecrübe ederek öğrendim. İşimizin uzun vadeli olmasını istiyorsak;

Mutlaka üretici olmalı

Kurumsal olmalı, şirket herkese eşit mesafede olmalı,

Adil ve kazançlı bir yapısı olmalı

Başlangıç paketleriyle beslenen değil, tüketim ve satışla meydana gelen ciro olmalı. Devamlılık arzetmeli.

Hiç kimseyi mağdur etmemeli. Kazanacağım parada kimsenin ahı ve pişmanlığı olmamalı.

İnsanların hayatına, pahalı ve ekstra ürünler empoze etmemeli, halihazırda yaptıkları tüketim ürünleri olmalı.

Sağlıklı, kaliteli ve memnuniyet sağlayan ürünler olmalı.

Güçlü olmalı.

HuncaLife'ta fazlası var. Devlet destekli bir şirkette çalışıyor olmanın huzurunu yaşıyoruz(TURQUALITY) ve güven sorunumuz yok. Herkese hitap eden ürünlerle rahat bir ticaret yapıyoruz. Takım arkadaşlarım ve beni heyecanlandıran şey, "Hunca'nın geçmişi, HuncaLife'ın geleceği." Bu sektöre adım attığım ilk ay 30 Lira ile başlayan gelirim 30 bin Lira gibi rakamlara ulaşmışsa bu yarı yolda bırakmayan, azimli ve çalışkan takım arkadaşlarına sahip olmamın sonucu. Bu vesile ile onlara bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum. Sadece bireysel olarak kazanmak yerine takım olarak kazanıyor olmanın mutluluğunu da yaşıyoruz. Daha çok insanımızın hayatlarına dokunmaya devam ediyoruz.İşimize yeni girmiş ya da girmeyi düşünen arkadaşlarımız, kolay yoldan kazanç beklentisi içinde olmasınlar. İşimiz karmaşık değil ancak emek ve sabır gerektirir, emeklerinin karşılığını mutlaka alacaklar. Nasıl bir kuaför saç kesmeden, fön çekmeden işini icra etmiş sayılmıyorsa, bizim işimizde de, ürünlerimizi ve işimizi anlatmadan işimizi yapmış sayılmayız. Yapmamız gereken şey, işimizi anlatacağımız kişilerin listesini çıkarmak, ajanda edinip planlı çalışmak ve insan seçmeden, kimsenin adına karar vermeden işimizi anlatmak. İşimizi ne kadar çok kişiye anlatırsak, iş anlatma konusunda ustalaşırız. Ne kadar çok kişiye anlatırsak, "EVET" diyenlerin sayısı da artacaktır. İnsanlar güne sıvı savun kullanarak başladıkça, dişini fırçaladıkça, çamaşır ve bulaşık yıkadıkça, parfüm kullandıkça bizim işimizi anlatacak kişi bitmez. Müşteri ve temsilci aday potansiyelimiz HERKES.

 

SERAP ÖZGER

1975 manisa doğumluyum ve iki erkek çocuk annesiyim..HUNCALİFE ile 2014 yılı temmuz ayında tanıştıktan sonra eylül ayında iş olarak yapma kararı aldım.Bu kararı vermemde beni etkileyen çok güçlü nedenler vardı.Network marketing sektörüne 12 yıl boyunca verdiğim emekler karşılığında bu sektörden alacağımın olmasıydı.Geçmiş tecrübelerime istinaden yaptığım araştırmada huncalife tüm kriterlerime uyuyordu.çalışacağım şirket kesinlikle yerli sermaye ve geçmişi güçlü olmalıydı kalitesine güvenmem için firmamın bunu belgelerİyle ispatlıyor olması beni daha da etkiledi..Huncalife ın dünya lideri olma ve dünya liderleri çıkarma konusundaki vizyonu ve misyonu gelecek vadeden bir durumdu ve uzun soluklu çalışabileceğim bir firmaydı..bu sefer karşıma geleceğe miras bırakabileceğim güçlü bir şirket çıkmıştı ve daha yolun çok başındaydı...Fırsat aşamasında olması ve insanların karşısına herzaman fırsat çıkmadığı çıktığı zamanda mutlaka değerlendirmesi gerektiğini düşünerek evet dedim..Bunun yanısıra çok güçlü bir kazanç planına sahip olması,sektöründe en iyi prim ödeyen tek firma oluşu bana kesinlikle doğru adreste olduğumu bir kez daha kanıtladı.

Türk firmasında çalışacak olmanın haklı gururu ile tüm dünyaya adımızı duyurma ve ülkem kazansın aşkıyla startı hemen verdim..önceki firmamdan benimle yolalan bazı takım arkadaşlarımla bu fırsatı hemen paylaşıp harekete geçtim.planlı,programlı ve düzenli bir çalışmanın ardından 4.ayımda SAFİR kariyerine 5.ayımda araç planına ve hemen akabinde 7. Ayımda ise Türkiye de şu ana kadar en kısa sürede gelen ilk bayan ZÜMRÜT LİDERİ olma ünvanını aldım..en keyif aldığım kısım ise iş ortağım Rahime Vatansever nde benimle aynı ayda ilk zümrüt kadın lider kariyerine ulaşması olmuştur..bu işte ne kadar usta olduğunuzu ; sizinle aynı yda sizi geçen bir kariyer çıkarmanız gösterdiği için bu benim için ayrıca bir gurur kaynağıdır....

Aslında işe evet dedikten iki ay sonra ben bir bebek beklediğimi öğrendiğimde bu durum benim hayal ve hedeflerime koşmam konusunda asla engel olmadı.. tam tersi herşeye rağmen yoluma devam etmem gerektiğini,tüm yol arkadaşlarıma örnek olup ,bu işin engellere rağmen yapılabilirliğini ispatlamak artık en büyük hedefimdi...ve halen daha 4 aylık bebeğimle KARİYER DE YAPARIM ÇOCUKTA sloganıyla yoluma devam ediyorum...

Yeni başlayan herkese tavsiyem,fırsatı çok iyi değerlendirip,boş pazarı çok iyi kullanmaları,çevrelerindeki hayal hırsızlarına fırsat vermeyip asla hayallerinden ve hedeflerinden vazgeçmemeleri,inançlarını asla kaybetmeyip kendilerine ve yaptıkları işe %100 inanmaları,sponsorlarına sıkı sıkı yapışıp onları kopyalamaları, kendilerine bir hedef koyup hemen harekete geçmeleri ve mutlaka sabır gösterip istikrarla ve hızlı çalışmalarıdır...UNUTMAYALIM Kİ hayal ve hedefleri olanlar asla durdurulamazlar....Bunları gerçekleştirenlerİn kesinlikle başarıya ulaşacağından eminim.

Saygılarımla...

 

RAHİME VATANSEVER

15.02.1983 tarihinde şehzadeler şehri Manisa'da doğdum.Üniversite 2.sınıfta eğitim ve öğretim hayatımı yarıda bıraktım.Şu an 12 yaşında bir erkek evlat annesiyim. 23 yaşında kahramanım olan sponsorum Serap Özger'le tanıştım. Hayatıma dokunduğu güne şükrediyorum. Yaklaşık 9-10 yıl boyunca farklı Network firmalarında çalıştım. En son ve en iyisi olan Huncalıfe ailesine 2014 yılı Ağustos ayında katıldım. Akabinde 7 aylık düzenli ve planlı çalışmalarımızın sonucu olarak Zümrüt lider ünvanını aldık. Tecrübelerimle Huncalıfe'ın bana getirmiş olduğu olanak ve imkanlar dahilinde şirketimizin %100 TÜRK firması olması,60 yıllık geçmişi,güvenirliliği,ürün kalitesi,değerleri,vizyonu ve misyonu sayesinde çok kısa bir zamanda ciddi bir başarıya,kariyere imza attık.Bu imzanın temelinde; İNANÇ'ım,samimiyetim,hayallerim,tecrübelerim ve devamlılığımla birlikte pes etmeden çalışıp,öğrenip ve öğretip yoluma devam etmem yatıyor.Network;bence sıradan bir hayatı bir kenara bırakıp,insanların hayatlarına ve hayallerine dokunma sanatıdır. Bu işe başlamak isteyenlere henüz yolun çok başındayken işimizin fırsat aşamasında olduğunu,şirketimize,ürünlerimize ve muhteşem bir kazanç planına sahip olduğumuzu vurgulamak isterim.Kalbi ve aklıyla inanan;hayal ve hedeflerine sıkı sıkı sarılan,emek verip,vazgeçmeyen,ayrıca sponsorunu doğru kopyalayan herkesin mutlaka başaracağına inanıyorum.Biz Huncalıfe ile vizyonumuz ve misyonumuz doğrultusunda Dünya Liderleri olmaya,çıkarmaya tüm inancımızla devam edeceğiz.

Unutmayın! Umudunuzla ekeceğiniz her tohum, birgün yeşerecek ve meyve verecek.

Hayatınız sizin elinizde

Instagram